facebook YouTube Google+ BardoMed

Aktualności Akademii

HALOWE TURNIEJE LOKALIZACJI AKADEMII 2010/11 ZA NAMI!

02/13/18

Relacja z drugiego dnia zmagań w Halowych Turniejach Lokalizacji Akademii o Puchar Burmistrza Gminy Rymanów i Dyrektora Akademii, które w ostatni weekend rozgrywaliśmy w Sieniawie!

W sobotę 10 lutego w dwóch turniejach uczestniczyli zawodnicy urodzeni w 2008 i 2009 roku.
Do rywalizacji przystąpiło, aż 14 zespołów!
Przypominamy, że wszystkie zespoły i zawodnicy uczestniczący w naszej zabawie to bez wyjątku piłkarze naszej Akademii!


Poniżej klasyfikacja zespołów oraz lista zawodników wyróżnionych indywidualnie!

Oto mega fotorelacja z niedzielnych rozgrywek maluszków! Kliknij :)

TURNIEJ PORANNY 2010/11

I miejsce Blizne
II miejsce Iskrzynia
III miejsce Jaśliska
IV miejsce Grabownica Starzeńska
V miejsce Błażowa
VI miejsce Jasienica Rosielna
VII miejsce Iwonicz Zdrój
VIII miejsce Rymanów
IX miejsce Keosno 2010 Zielone
X miejsce Krosno 2011 Zielone

NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU ZOSTAŁ REPREZENTANT AKADEMII ROCZNIKA 2011 MARCIN SŁOWIK (ISKRZYNIA)!
NAJLEPSZYM BRAMKARZEM TURNIEJU ZOSTAŁ FILIP BOLANOWSKI (Rymanów)!
KRÓLEM STRZELCÓW ZOSTAŁ NORBERT PUCHALIK (Jaśliska)!

SPECJALNE WYRÓŻNIENIE OD DYREKTORA AKADEMII OTRZYMAŁ KRYSTIAN KMIOTEK (Błażowa)!

Oprócz tego w każdym zespole wyróżniliśmy jednego najlepszego zawodnika:
Blizne Szymon Kostka
Iwonicz Zdrój Damian Kenar
Grabownica Starzeńska Krzysztof Barbara
Iskrzynia Filip Gronkiewicz
Rymanów Kacper Zięba
Krosno 2011 Zielone Jan Janocha
Krosno 2010 Zielone Bartek Guzik
Jasienica Rosielna Kuba Wojtowicz
Jaśliska Oliwier Guzik
Błażowa Marcel Opioła

CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD- FILM!

TURNIEJ POPOŁUDNIOWY 2010/11

I miejsce Domaradz
II miejsce Krosno 2011 Białe
III miejsce Kopytowa
IV miejsce Krosno 2011 II
V miejsce Krosno 2010 Białe
VImiejsce Jabłonica Polska
VII miejsce Gorlice
VIII miejsce Lubatowa
IX miejsce Haczów
X miejsce Iwierzyce

NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU ZOSTAŁ FILIP JANUSZ (DOMARADZ)!
NAJLEPSZYM BRAMKARZEM TURNIEJU ZOSTAŁ BARTEK SZUBA (KROSNO 2011)!
KRÓLEM STRZELCÓW ZOSTAŁ DOMINIK DUSZA (KOPYTOWA)!

SPECJALNE WYRÓŻNIENIE OD DYREKTORA AKADEMII OTRZYMAŁ STAŚ ROLNIAK (HACZÓW)!

Oprócz tego w każdym zespole wyróżniliśmy jednego najlepszego zawodnika:
Domaradz Oliwier Nycz
Gorlice Adam Smoła
Kopytowa Witalis Sysoł
Krosno 2010 Białe Michał Fiuk
Iwierzyce Mikołaj Siewierski
Haczów Maciej Musiał
Jabłonica Polska Tobiasz Najbar
Krosno 2011 Jakub Starczewski
Lubatowa Patryk Deryniowski
Krosno 2011 II Szymon Filar

CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD-FILM!

Dodatkowo wyróżnienie otrzymali:
Martynka Sysoł, jedyna dziewczynka biorąca udział w turnieju popoludniowym!
Gabriel Biały, Szymon Łanda oraz Ksawi Pelczar nagrody za konkurs plastyczny Akademii!
Dziękujemy POMALUJMY.PL!

Czy widzieliście fotki z sobotnich zmagań roczników 2008/09? Oto one, kliknij!

Halowe Turnieje Lokalizacji za nami!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy za wspólną zabawę i czekamy na wiosenną edycję Vivio Ligi Lokalizacji!

Partnerem medialnym wydarzenia jest RYMANOWIAK.PL

Partnerami turniejów w Sieniawie byli:
Gmina Rymanów i Burmistrz Gminy Rymanów
Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
Klub Start Rymanów
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie
Zakład Gospodarki Komunalnej w Rymanowie
POMALUJMY.PL
LATER
AKORP Serwis
STAL IMPEX.


Dołącz do nas!
668-103-266
kapkrosno@gmail.com

Copyright © 2013
Krośnieńska Akademia Piłkarska BardoMed
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymywaniem
informacji zapraszamy do subskrybcji newslettera
Twój adres email:
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
X ZAMKNIJ