facebook YouTube Google+ BardoMed

Aktualności Akademii

DOŁĄCZ DO NAS!

01/18/18

Zapraszamy na treningi Akademii!
Nabór do wszystkich grup trwa! Dołącz do jednej z naszych lokalizacji!

Trenuj w miłej atmosferze blisko swojego miejsca zamieszkania oraz graj w naszej Vivio Lidze Lokalizacji dla wszystkich chętnych dzieci!
Poniżej przedstawiamy harmonogram treningów wszystkich grup.

KROSNO
- 2013 (wtorki i czwartki 16:15, hala MZS nr 5, ul. Skargi)
- 2012 (wtorki i czwartki 17:00, hala MZS nr 5, ul. Skargi)
- 2011 "biała" (wtorki 19:00 i czwartki 18:00, hala MZS nr 5, ul. Skargi)
- 2011 "zielona" (wtorki 18:00 i czwartki 19:00, hala MZS nr 5, ul. Skargi)
- 2010 "biała" (poniedziałki i środy 17:30, hala MZS nr 5, ul. Skargi)
- 2010 "zielona" (poniedziałki i środy 17:30, hala SP 14, ul. Wojska Polskiego)
- 2009 "biała" (poniedziałki i środy 18:45, hala MZS nr 5, ul. Skargi)
- 2009 "zielona" (poniedziałki i środy 16:15, hala MZS nr 5, ul. Skargi)
- 2008 "biała" (środy 18:45 ZSP nr 1 ul. Podkarpacka i piątki 18:45 hala MZS nr 5, ul. Skargi)
- 2008 "zielona" (poniedziałki i środy 18:30, hala SP 14, ul. Wojska Polskiego)
- 2006/07 (środy 17:30 ZSP nr 1 ul. Podkarpacka i piątki 17:30 hala MZS nr 5, ul. Skargi)

GORLICE
- 2012/13 (środy 17:30 ZS nr 1 ul. Wyszyńskiego i piątki 17:30 MZS nr 3 ul. Wyszyńskiego)
- 2010/11 (środy 16:15 ZS nr 1 ul. Wyszyńskiego i piątki 16:15 MZS nr 3 ul. Wyszyńskiego)
- 2009/10 (wtorki i czwartki 16:45 MZS nr 1 ul. Piękna)
- 2008/09 (wtorki i czwartki 15:30 MZS nr 1 ul. Piękna)
- 2006/07 (wtorki i czwartki 15:30 MZS nr 1 ul. Piękna)

GMINA BŁAŻOWA
- grupa Błażowa- przedszkolaki
(poniedziałki i środy 16:00 w SP w Błażowej)
- grupa Błażowa- starsza (poniedziałki i środy 17:00 w SP w Błażowej)

GMINA CHORKÓWKA
- grupa Chorkówka-przedszkolaki
(poniedziałki i środy 17:00 w SP w Chorkówce)
- grupa Kopytowa- młodsza (wtorki i czwartki 16:15 w SP w Kopytowej)
- grupa Kopytowa- starsza (wtorki i czwartki 15:00 w SP w Kopytowej)
- grupa Zręcin (poniedziałki 18:30 i piątki 16:15 Gimnazjum w Zręcinie)

GMINA DOMARADZ
- grupa Domaradz- przedszkolaki
(wtorki i czwartki 17:30 w SP w Domaradzu)
- grupa Domaradz- średnia
(środy i piątki 17:30 w SP w Domaradzu)
- grupa Domaradz- starsza
(środy i piątki 18:30 w SP w Domaradzu)
- grupa Golcowa (wtorki i czwartki 16:00 w SP w Golcowej)

GMINA HACZÓW
- grupa Haczów- przedszkolaki
(środy 16:30 i piątki 16:15 w SP w Haczowie)
- grupa Haczów- średnia (środy 17:30 i piątki 17:15 w SP w Haczowie)
- grupa Haczów- starsza (poniedziałki i czwartki 17:30 w SP w Haczowie)
- grupa Jabłonica Polska (wtorki 18:30 i czwartki 18:45 w SP w Jabłonicy Polskiej)
- grupa Jasionów (wtorki i czwartki 17:30 w SP w Jasionowie)
- grupa Trześniów (wtorki 16:15 i czwartki 16:00 w SP w Trześniowie)

GMINA IWONICZ ZDRÓJ
- grupa Iwonicz Zdrój- przedszkolaki
(poniedziałki i środy 15:30 w SP w Iwoniczu Zdroju)
- grupa Iwonicz Zdrój- starsza (poniedziałki i środy 16:30 w SP w Iwoniczu Zdroju)
- grupa Lubatowa (wtorki 16:30 i środy 18:00 w SP w Lubatowej)

GMINA JASIENICA ROSIELNA
- grupa Blizne- młodsza
(wtorki i czwartki 16:00 w SP w Bliznem)
- grupa Blizne- młodsza (wtorki i czwartki 17:00 w SP w Bliznem)
- grupa Jasienica Rosielna (poniedziałki 16:45 i czwartki 17:30 w SP w Jasienicy Rosielnej)
- grupa Jasienica Rosielna (poniedziałki 15:30 i czwartki 16:15 w SP w Jasienicy Rosielnej)

GMINA JAŚLISKA
- grupa Jaśliska- przedszkolaki
(wtorki i piątki 16:00 w SP w Jaśliskach)
- grupa Jaśliska- starsza (wtorki i piątki 17:00 w SP w Jaśliskach)

GMINA OSIEK JASIELSKI
- grupa Osiek Jasielski- młodsza
(wtorki i czwartki 17:30 w SP w Samoklęskach, latem w Osieku J.*)
- grupa Osiek Jasielski- starsza
(wtorki i czwartki 18:45 w SP w Samoklęskach, latem w Osieku J.*)
- grupa Zawadka Osiecka (poniedziałki i piątki 17:00 w SP w Zawadce Osieckiej)

GMINA RYMANÓW
- grupa Rymanów- przedszkolaki
(poniedziałki i piątki 18:00 w SP w Rymanowie)
- grupa Rymanów- starsza (wtorki i czwartki 16:30 w SP w Rymanowie)

GMINA WIELOPOLE SKRZYŃSKIE
- grupa Wielopole Skrzyńskie
(poniedziałki 17:15 i piątki 15:45 w Gimnazjum w Wielopolu S.)

GRABOWNICA STARZEŃSKA
- grupa Grabownica Starzeńska- młodsza
(środy i piątki 16:00 w SP w Grabownicy Starzeńskiej)
- grupa Grabownica Starzeńska- młodsza (środy i piątki 17:00 w SP w Grabownicy Starzeńskiej)

ISKRZYNIA
- grupa Iskrzynia- młodsza
(poniedziałki i czwartki 16:15 w SP w Iskrzyni)
- grupa Iskrzynia- starsza (poniedziałki i czwartki 15:00 w SP w Iskrzyni)

ŁĘKI DUKIELSKIE
-grupa Łęki Dukielskie
(poniedziałki i czwartki 17:00 w SP w Łękach Dukielskich)

SZEBNIE
- grupa Szebnie
(środy i piątki 16:30 w SP w Szebniach).

Dołącz do nas!
Trenuj w miłej atmosferze i graj w naszych barwnych rozgrywkach- Vivio Lidze Lokalizacji Akademii!
Wideo z jednego ze spotkań z Ligą! Obejrzyj!


Dla najlepszych zawodników przewidujemy miejsce w reprezentacjach Akademii, które uczestniczą w turniejach ogólnopolskich!
Wideo turnieju reprezentacji Akademii 2011! Obejrzyj!

Oto spot promujący naszą Akademię! Kliknij!

Polub nasz facebook'owy profil! Zapraszamy!

Zapisy na pierwszy trening poglądowy i informacje o Akademii pod numerami
668-103-266 oraz 603-583-903
kapkrosno@gmail.com











Copyright © 2013
Krośnieńska Akademia Piłkarska BardoMed
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymywaniem
informacji zapraszamy do subskrybcji newslettera
Twój adres email: